Абсолютна суперзвезда на Световното първенство 5|Аржентина: Лео Меси

Винаги вярваме, че времената и героите свидетелстват един за друг. Героите, които са „родени в грешното време“ и ерата на „вечните герои“ ще станат сърцата на всички зрители и никога няма да ги пуснат.

• 12-12-2022

Разбити мечти, напуснете тъжната земя! Роналдо и семейството му напускат Катар с частен самолет

Португалия спря в топ 8 на Световното първенство, а Роналдо съжаляваше, че приключи петото си пътуване на Световно първенство. Според спортните новини на видеонаблюдение в неделя местно време семейството на Роналдо е напуснало Катар с частен самолет. На това Световно първенство Роналдо представлява Португалия за 196-и път, като има най-много участия в мъжкия национален отбор в света.

• 10-12-2022

Загуба с дузпи от Хърватия, Бразилия пропуска полуфиналите на Световното първенство

Първи четвъртфинали на Световното първенство в Катар, Хърватия 5-3 Бразилия. Двете страни завършиха наравно 1-1 в рамките на 120 минути, Хърватия - 4-2, Бразилия при дузпите и карирано армия се класира за полуфиналите!

• 09-12-2022

Кристиано Роналдо никога не е заплашвал да напусне националния отбор и даваше всичко за страната всеки ден

Новини на 8 декември, преди няколко дни, португалските медии съобщиха, че Роналдо е заплашил да напусне отбора, след като е научил, че е резерва. В тази връзка Португалската футболна асоциация излезе с изявление, за да опровергае слуховете и заяви, че Роналдо всеки ден допринася за националния отбор.

• 08-12-2022

Личният треньор на Сун Синмин бомбардира Корейската футболна асоциация!

Бяха публикувани последните осмици на Световната купа. Отборът на Южна Корея, който преди беше светлината на Азия, за съжаление беше елиминиран от Бразилия и накрая пропусна шанса да пробие в историята и да постигне по-добри резултати.

• 07-12-2022

След осминафиналите 4-те отбора се прибират заедно, Испания и Япония са опозорени: 1 от 7 наказателни удара

Във фокус мач от 1/8-финалите на Световното първенство, който приключи в ранните часове на 7 декември пекинско време, Испания завърши наравно 0-0 с Мароко в рамките на 120 минути от редовното време и загуби с 0-3 от Мароко в изпълнение на дузпи. След като спечелиха Световната купа през 2010 г., те пропуснаха топ 8 на Световната купа три последователни пъти.

• 06-12-2022

Голът на Неймар изважда Бразилия от Южна Корея с 4-1 и се класира за четвъртфиналите

В ранната сутрин на 6 декември, пекинско време, 1/8-финалите на Световната купа между Бразилия и Южна Корея започнаха на стадион Катар 974. В резултат бразилският отбор вкара 4 гола през първото полувреме и накрая победи тима на Южна Корея с 4-1, като лесно се класира в топ 8. В следващия мач те ще се състезават с Хърватия за място в полуфинала финали. В този мач Неймар, който беше контузен в първия кръг, и основният ляв бек Данило се завърнаха от контузия, докато топ звездата на южнокорейския отбор Сун Синмин продължи да играе с маска. В резултат само на 6 минути игра бразилският тим отбеляза гол. Неймар прехвърли топката към задна точка в средата, а непокритият Винисиус вкара топката. Четири минути по-късно Женг Йоронг ритна Ричарлисон в наказателното поле, Бразилия спечели дузпа, а Неймар вкара първия си гол на това Световно първенство, пренаписвайки резултата на 2-0. Този гол също увеличи общия брой лични голове на Неймар на Световното първенство до 7, на второ място след Роналдо, Меси, Мбапе и Мюлер сред активните играчи.

• 05-12-2022

Кейн вкара първия гол, Англия победи Сенегал и се класира за четвъртфиналите

Chinanews.с, 5 декември. На 5 декември пекинско време Световната купа в Катар постави началото на четвъртия четвъртфинал. Срещу малко по-слабия отбор на Сенегал, отборът на Англия победи съперника си с 3:0 и влезе на четвъртфиналите на две поредни световни първенства. Те ще се изправят срещу защитаващия шампиона Франция на четвъртфиналите.

• 04-12-2022

Скандално, Камерун победи Бразилия с 1-0 в добавеното време, пак пропусна квалификацията, Абубакар вкара

На 3 декември пекинско време в последния кръг от група G на Мондиал 2022 в Катар Бразилия игра срещу Камерун. В крайна сметка Абу Бакар отбеляза гол в добавеното време през второто полувреме, за да допълни легендата. Камерун победи Бразилия с 1-0 и прекъсна голямото разочарование. , но тъй като отборът на Швейцария спечели още един мач, отборът на Камерун все пак пропусна квалификацията.

• 03-12-2022

Таблица за мачове от осминафиналите на Световната купа 2022 с включен списък на осминафиналите на Световната купа в Катар

На 3 декември, пекинско време, груповата фаза на Световното първенство в Катар през 2022 г. приключи всичките три кръга на състезанието. В крайна сметка отборите, които успешно се класираха за топ 16 на Световното първенство в Катар, бяха Холандия, САЩ, Аржентина, Австралия, Франция, Полша, Англия, Сенегал, Япония, Хърватия, Бразилия и Южна Корея. , Мароко, Испания, Португалия и Швейцария.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)