120-117! Лейкърс направи голям обрат, Райън се превърна в спасител, а в последната секунда удари супер тройка

03-11-2022

На 3 ноември 2022 г., пекинско време,Редовен сезон на НБАпродължава, Пеликанс СРЕЩУ Лейкърс. В резултат на това Лейкърс обърнаха Пеликанс с 23-27, 33-17, 26-35, 26-32, 29-32, 9-6 в продълженията, с общ резултат 120-117, поставяйки началото на втората победа на сезонът. Лони Уокър отбеляза най-високите за мача 28 точки. Въпреки че Райън имаше само 11 точки за Лейкърс, неговата супер тройка спаси Лейкърс.

Лейкърс са класирани на 14-то място в Западната конференция, след като претърпяха серия от пет загуби, побеждавайки Нъгетс със 121-110 в последния кръг, за да станат последният отбор, печелил в лигата този сезон, докато Пеликанс са номер 1 в Западна конференция.

Клипърс победиха Клипърс със 112-91 в последния кръг и двата отбора го направихаотскочив скорошното им състояние. Така че това също определя, че тази игра ще бъде прекрасна игра.

През първото полувреме Уестбрук имаше абсолютна роля.

След изоставане с 23-27 през първата четвърт, втората четвърт изигра супер офанзивна вълна от 17-2.

Веднъж той дриблира топката към предното поле, насочи съотборниците си към обсада и асистира на Браун за подреждане с много класически и емблематичен пас. Благодарение на неговите усилия той изведе отбора до аванс от 33-17, 56-44 над Пеликанс през първото полувреме.

Резултат за полувремето на Лейкърс: Браун 11 точки и 4 борби, Джеймс 8 точки, 3 борби и 4 асистенции, Дебели вежди 6 точки, 6 борби, 2 асистенции и 3 блокади, Уокър 10 точки, Бевърли 2 борби и 3 асистенции, Уестбрук 11 точки, 6 борби и 7 асистенции, Рийвс 3 точки, Райън 5 точки и 2 борби, Габриел 2 точки и 2 борби.

През третата четвърт на второто полувреме Макколъм и Уилямсън и Валанчунас от Пеликанс показаха своите таланти. Веднъж накара отбора да изиграе атака 10-3, за да изравни резултата. Към края на третата четвърт Лейкърс водеха с 26-35 с общ резултат 82-79.

През четвъртата четвърт конкуренцията между двата отбора се изостри, като резултатът също се повиши последователно. Резултатът е 97-98, когато Сион получава асистенция от Греъм и отбелязва 2 точки.

Лейкърс направи спешни смени, Браун замени Мат Райън, Дейвис замени Габриел, а Уестбрук замени Джеймс. Пеликанс също направиха смяна, заменяйки Сион с Мърфи III.

В последните моменти Пеликанс веднъж водеха до 105-102, а в този момент Лейкърс отново водеха до 108-107. В последния момент Лони Тик от Лейкърс падна от веригата. При воденето на Пеликанс с 1, ударът му беше нулев, но Пеликанс се пребориха.

В този момент резултатът стана 111-108 1 секунда преди края на мача. Именно в последната секунда Мат Райън се превърна в легенда на играта, когато вкара тройка, за да изпрати мача в продължения. В продълженията Лейкърс ставаха все по-смели. Оставаща 1 минута до крайния срок Лейкърс водеха със 120-115, главно благодарение на представянето на Джеймс. В крайна сметка Лейкърс победиха Пеликанс със 120-117.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)