21 асистенции, 19 оборота! Хардън загуби 27 точки на корта и все още иска да търгува Ървинг?

01-03-2021

Бруклин Нетс, които спечелиха осем поредни, са само на крачка от първите в Източната конференция. Джеймс Хардън за пореден път демонстрира несравнимата си способност да ръководи отбора. Кайри Ървинг с желание стана пазач на отбора и даде властта на организацията на Джеймс Харден. Кевин Дюрант също може да излекува нараняванията си. Не се притеснявайте за рекорда на отбора. В тази игра нетите трябва да се изправят срещу Далас Маверикс, воден от Лука Дончич и класиран на девето място в Западната конференция. Porzingis даде завръщане.

баскетболна екипировка

Според всички съществуването на Кайри Ървинг само ще ограничи личното представяне на Джеймс Хардън. Дори когато Хардън се присъедини към Нетс, много фенове казаха, че Бруклин Нетс трябва да търгува с Ървинг. Влезте в някои висококачествени вътрешни лица, само по този начин ролята на Хардън може да бъде изиграна изцяло и Мрежите могат да спечелят шампионския трофей. Следователно в тази игра Ървинг отсъства поради контузия. Може ли Хардън, който ръководеше едноядрения отбор, наистина да спечели без Ървинг?

В началото на първата четвърт Хардън и Дончич, двамата големи голмайстори, директно говориха за меча. Дончич вкара 15 точки, 3 борби и 4 асистенции при 6 от 9 удара. Хардън също направи 5 от 11 удара и 15 точки и 4 С 1 асистенция при рикошета се вижда от броя на асистенциите, че съотборниците около Дончич са по-добри, така че Lone Ranger има преднина от 12 точки. Връщайки се от играта през втората четвърт, Хардън направи още едно усилие и вкара 10 точки, 3 борби и 2 асистенции. В края на полувремето нетите успяха да намалят точкова разлика до 4 точки.

машина за баскетболна стрелба

Ървинг пропусна играта, поредицата от 8 мача на Nets завърши! Хардън вкара 4 точки през второто полувреме и пропусна първото място в Източната конференция. През второто полувреме нетите изпаднаха в точкови дефицити през третата четвърт. Хардън направи само 4 точки, 3 асистенции и 1 блок при 1 от 5 удара. Отборът вкара само 18 точки. Самотният рейнджър отново увеличи разликата до 12 точки. . Хардън не вкара точка през последната четвърт, а Lone Ranger директно отвори точкова разлика, правейки играта напълно загубена на напрежение. В крайна сметка Brooklyn Nets загубиха от Lone Ranger 98-115 и серията от победи в 8 мача приключи.

баскетболна машина

Джеймс Хардън, който вкара 25 точки през първото полувреме, отбеляза само 4 точки през второто полувреме. Той вкара 29 точки, 7 борби и 6 асистенции. Трябва да кажа, че без Кайри Ървинг разчитам само на един Джеймс Хардън. , Екипът е наистина труден за победа. По време на печелившата поредица от 8 мрежи на Нетс хората приписват заслугата на Джеймс Хардън. Всъщност Хардън изигра изпълнение на ниво MVP, но през този период Ървинг също средно постигна 27,1 точки на мач, най-резултатен играч на отбора. Просто беше ли пренебрегвано?

В края на играта Бруклин Нетс имаше само 21 асистенции, но 19 оборота. Офанзивният край беше много лош, а дефанзивният също беше слаб. Отборът имаше само 5 кражби и 4 блокади, докато Mavericks имаха 12. С кражба и 8 блокади двата отбранителни отбора не са на едно ниво. Единственото, което може да се каже, е, че за такъв отбор без защита не е достатъчно да разчита единствено на нарушението на Хардън. Търговията с Ървинг несъмнено е глупава идея.

Разстроените и загубени от Кавалерс 76-те, Нетите ще могат да излязат на върха на Източната конференция, стига да спечелят тази игра, но такава добра възможност беше загубена. Дончич вкара 27 точки, 6 борби и 7 асистенции. Porzingis също имаше 18 точки, 4 борби, 2 асистенции и 3 блокади. Петима от отбора вкараха двуцифрено. Подобна победа несъмнено е бустер за Самотния рейнджър. Вярвам, че в бъдеще Донгчич определено ще поведе Lone Ranger обратно по пътя към печеливша серия.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)