Шампионска лига-Реал Мадрид 1-0 Ливърпул вкара 6-2 в топ 8, Бензема вкара + контузен и се оттегли

22-03-2023

В 4 часа сутринта на 16 март пекинско време във втория кръг на 1/8-финалите на Шампионската лига на УЕФА Реал Мадрид победи Ливърпул с 1-0 у дома и успешно се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига с общ резултат 6-2 в двата кръга.

През първото полувреме Реал Мадрид игра временно 0-0 Ливърпул у дома. В началото на второто полувреме, в 73-ата минута, Клоп протестира срещу дузпата встрани, а след това реферът му показа жълт картон. В 79-ата минута Бензема изби топката от предната част на наказателното поле. Винисиус отправи удар с една ръка и го изби, но падна на земята и прехвърли топката. Бензема с лекота бутна опразнената врата и отбеляза. Реал Мадрид 1-0

national football

Бензема изглежда се напрегна в процеса на отбелязване на гол и впоследствие беше заменен. В 83-ата минута Елиът отправи далечен удар извън наказателното поле, а Куртоа спаси топката. В 85-ата минута Арнолд направи долен пас отдясно и бе блокиран от Рюдигер от долната линия. Във втората минута на добавеното време Себальос подаде топката, а Васкес изби от долната линия отдясно. Зимикас блокира удара на Родриго и топката се отби на ръката му. След възпроизвеждане на VAR не беше отсъдена дузпа.

В 4-ата минута на добавеното време Зимикас получи жълт картон за нарушение. В края на мача Реал Мадрид победи Ливърпул с 1-0 у дома и успешно се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига с общ резултат 6-2 в двата кръга.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)