Убиец на дракони! Джеймс направи още едно знание и Кавалиърс получиха мач пойнт!

23-03-2022

На 6 май по пекинско време продължи вторият кръг от плейофите на Източната конференция на НБА.

Кавалерите, които поведоха с 2-0 с голям резултат, се завърнаха в родния си корт, за да се изправят срещу Раптърс. Раптърите, които изоставаха с голям резултат, поеха инициативата за промяна, но изглежда не постигнаха ефективни резултати. В началото на мача Раптърс показаха дискомфорт, като постоянно удряха ютията и допускаха грешки.

Кавалерите се възползваха от ситуацията, за да открият резултата, но упоритите Раптърс не се отказаха. Те се бориха през четвъртата четвърт. В последния момент с отчаяната тройка на Ануноби Раптърс веднъж изравни резултата. Именно този старец отново сгреши, държейки нож за убиване на дракон и отново убивайки дракона!

Джеймс направи хвърляне, за да завърши историята, а Кавалиърс най-накрая спечели мачбола с победа със 105-103 над Raptors.b

Може да се дължи на навика на Лао Джан да се разболява наскоро.

След едно зумерче като днешното, първата реакция в сърцето ми всъщност беше, седна и действай както обикновено. Тогава се върнах на себе си, топката на Лао Джан е твърде силна, цялото игрище е на едно спирка, хвърляне назад с една ръка, за да удари дъската, и свирката издухва топката.

Това е и осмият плейоф на Лао Джан с 5 бръмбара! 22-ро знание за кариерата! Джеймс отново и отново ни обясняваше какво е суперзвезда. Няма съмнение, че Джеймс е най-високата точка на баскетбола в тази ера! Благодаря на Лао Джан, че ни позволи да станем свидетели на такава история.

След този мач, Джеймс отбеляза общо 348 точки в първите десет мача от плейофите тази година, втори само след 354 точки на Майкъл Джордан. В този мач Джеймс отбеляза 38 точки и 7 асистенции, като и двете са най-високите в отбора. Той е начело на отбора по голове и асистенции в 11 поредни мача в плейофите, надминавайки Оскар Робъртсън и поставяйки най-дългия рекорд в историята на лигата.

Не е преувеличено да се каже, че Лао Джан е съвременен стар хулиган.

За Раптърс играчите играха достатъчно добре в тази игра и загубиха от стратегия.

Раптърс могат да получат първото място на Изток в редовния сезон, което е неотделимо от силната им вътрешна линия. Предимството на Raptors се крие във височината на вътрешната линия и състава. Въпреки това, в тази игра те премахнаха стартовия лайнмен Ибака в първите два мача и използваха малкия VanVleet, за да изиграят стартовия състав, за да формират своите големи и четири малки състави.

Но трябва да знаете, че Cavaliers тренираха по-голямата част от редовния сезон този сезон е голям, четири или пет състав. На кръстопътя между живот и смърт, използването на това, което не умеете да атакувате това, в което другите са най-добри, вече е голямо табу в армията.

Следователно в това отношение Кавалерите са далеч по-добри от Раптърс по отношение на техническата и тактическа координация, мълчаливото разбирателство между съотборниците или самочувствието на състава. Това може да се види и в играта. В края на полувремето Раптърс направиха 10 търкания, а Кавалиърс също изведоха Раптърс с 15 точки при 55:40.

По-ужасяваща от загубата обаче беше липсата на доверие в звездата на Раптърс ДеРозан. В четвъртата четвърт от състава на Раптърс нямаше ДеРозан и Кейси директно изостави ДеРозан през четвъртата четвърт. И ДеРозан наистина игра зле в този мач, като отбеляза само 8 точки в 3 от 12.

Най-добрият начин за гол на ДеРозан е да се върне в средния диапазон, но той се колебаеше да играе днес и не се изправи, когато имаше нужда от него. Раптърите са смъртоносни. Ако сърцето го няма, тогава играта наистина ще приключи рано.