Лига Европа-Алонсо вкара Рашфорд и направи принос, Барселона 2-2 Манчестър Юнайтед

17-02-2023

В 1:45 сутринта на 17 февруари пекинско време, в първия кръг на елиминациите на Лига Европа, Барселона завърши наравно 2-2 с Манчестър Юнайтед у дома.

В 50-ата минута Барселона отправи ъглов удар. Маркос Алонсо скочи високо и засече вратата с глава и директно вкара гол. Барселона поведе, Барселона 1-0 Манчестър Юнайтед!

В 52-ата минута Манчестър Юнайтед светкавично изравни резултата, Фред премина, Рашфорд нахлу в наказателното поле и изпълни труден удар от малък нулев ъгъл, топката отиде право в далечния ъгъл, Барселона 1-1 Манчестър Юнайтед

В 59-ата минута Манчестър Юнайтед изпълни тактически ъглов удар, Рашфорд центрира от долната линия, Би Фей засече с пета и накрая Конте вкара топката във вратата, Манчестър Юнайтед 2-1 Барселона води в резултата!

В 76-ата минута Барселона изравни резултата. Рафиня стреля с левия крак извън наказателното поле и топката попадна право в мъртвия ъгъл. Барселона 2-2 Манчестър Юнайтед!

Барселона започва: 1-Тер Стеген, 23-Конде, 4-Араухо, 17-Алонсо (66'28-Плешив), 18-Алба (66'15-Кристенсен), 19-Кейси (66'10-Фати), - Де Йонг, 8-Педри (41'20-Робърт), 30-Гави, 22-Рафиня (82'11-Фе Лан), 9-Левандовски

Стартов състав на Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Малайзия, 19, Варан, 23, Люк Шоу, 29, Уан Бисака, 17, Фред, 18, Каземиро, 8, Б Фей, 10, Рашфорд, 27, Уейхорст, Санчо (80) '49-Ганачо)

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)