Шампионската лига на Манчестър Юнайтед загуби от млади хора, Роналдо вкара гол за отбора

15-09-2021

В ранната сутрин на 15 септември, по пекинско време, официално започна първият кръг от груповата фаза на Шампионската лига 2021-22 на УЕФА. Една от мачовете, за които първоначално се смяташе, че е едностранна, разби голямо разстройство-Манчестър Юнайтед 1: 2 млади хора. След завръщането си в Манчестър Юнайтед, очакваният Кристиано Роналдо започна първия мач на Шампионската лига на УЕФА. Той оправда очакванията и вкара гол за отбора, но тимът все пак загуби играта.

Като играч с най -много голове в Шампионската лига на УЕФА (134 гола), Кристиано Роналдо изигра голяма роля в Шампионската лига на УЕФА. Не, в 12 -ата минута на първия мач от Шампионската лига на УЕФА след завръщането си в новия отбор на Манчестър Юнайтед: B такса подава енергично топката извън предницата, Кристиано Роналдо тича призрачно, стреля през вратаря на младия отбор и допринася за отбора.

football team

Освен това в 24 -ата минута на играта Роналдо също даде добра възможност за гол. След като получи пас от съотборниците си, Роналдо стреля енергично с воле в наказателното поле. Вратарят спаси долния ред.

Преломният момент в играта дойде в 35 -ата минута: битката на Уан Бисака беше твърде голяма и стъпи на краката на противника. Съдията даде червен картон. Уан Бисака беше изгонен, а Манчестър Юнайтед игра с 10 играчи. Оттогава той стана много консервативен.

manchester

Пасивният Манчестър Юнайтед най -накрая загуби гола в 65 -ата минута: В зоната на вратата Нгамалеу вкара за изравняване на резултата. В 72 -ата минута треньорът замени изцяло защитните герои Кристиано Роналдо и B Fee и искаше да завърши играта с равен резултат.

Безпомощно играта влезе в периода на спиране. В 94 -ата минута: Лингард върна грешка. Младият играч Шибачеу се възползва от възможността да се срещне сам с вратаря и победи Манчестър Юнайтед.

Cristiano Ronaldo

Отборът беше обърнат и Кристиано Роналдо беше безпомощен извън корта, но броят на головете, отбелязани от Кристиано Роналдо в Шампионската лига, продължава да продължава. Следващата игра все още е много вълнуваща.