• 09-05-2022

Джеймс прави преглед на състава на Кавалиърс и иска да се върне?

Всички очакваха Джеймс да се завърне в Кливланд, за да счупи отново рекорда на Карл Малоун, но той надмина предшествениците си във Вашингтон в последния мач и този път обратно в Кливланд, Джеймс вече е вторият шампион по голове в историята. Въпреки че няма сценарий за коронацията на домашния корт на Кавалиърс, мачът между Кавалиърс и Джеймс все още е пълен с теми. Всеки път, когато Джеймс се завърне в тази земя, облечен в различен цвят фланелка, всеки ще спекулира - ще носи ли отново фланелката на Кавалиърс, за да играе?

• 23-03-2022

Убиец на дракони! Джеймс направи още едно знание и Кавалиърс получиха мач пойнт!

На 6 май по пекинско време продължи вторият кръг от плейофите на Източната конференция на НБА. Кавалерите, които поведоха с 2-0 с голям резултат, се завърнаха в родния си корт, за да се изправят срещу Раптърс. Raptors, които изоставаха с голям резултат, поеха инициативата за промяна, но изглежда не постигнаха ефективни резултати. В началото на мача Раптърс показаха дискомфорт, като постоянно удряха ютията и допускаха грешки. Кавалерите се възползваха от ситуацията, за да открият резултата, но упоритите Раптърс не се отказаха. Те се бориха през четвъртата четвърт. В последния момент, с отчаяната тройка на Ануноби, Раптърс веднъж изравни резултата. Именно този старец отново сгреши, държейки нож за убиване на дракон и отново убивайки дракона! Джеймс направи хвърляне, за да завърши историята,

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)