Скандално, Камерун победи Бразилия с 1-0 в добавеното време, пак пропусна квалификацията, Абубакар вкара

04-12-2022

На 3 декември пекинско време в последния кръг от група G на Мондиал 2022 в Катар Бразилия игра срещу Камерун. В крайна сметка Абу Бакар отбеляза гол в добавеното време през второто полувреме, за да допълни легендата. Камерун победи Бразилия с 1-0 и прекъсна голямото разочарование. , но тъй като отборът на Швейцария спечели още един мач, отборът на Камерун все пак пропусна квалификацията.

Бразилският отбор спечели два последователни кръга в първите два кръга и вече се класира предсрочно. Докато са непобедени в последния кръг, те могат да заемат първото място и дори да загубят, може да заключат първото място. Това не изглежда трудно за петзвездната Бразилия зад състава. Африканската мощ Камерун спечели само 1 точка в първите два кръга с 1 равенство и 1 загуба и все още запазва надеждата си да продължи напред, но условията са сравнително тежки. Загубен от Бразилия, Камерун ще отпадне.

През първото полувреме, в началния етап, нито един отбор нямаше добри шансове за атака, а по-силният отбор на Бразилия също сякаш не правеше нищо. В 13-ата минута последвалият удар на Мартинес с глава бе спасен. В 19-ата минута Туло проби към вратата и бе блокиран. В 21-ата минута Фред се обърна и изби от воле.

В 28-ата минута бразилският отбор изпълни пряк свободен удар. В 31-ата минута Фае получи жълт картон. В 33-ата минута Алвеш стреля високо. В 37-ата минута последвалото воле на Антъни с левия крак бе иззето. В 4 минути добавено време на първото полувреме Родриго пропусна целта с десния крак. През първото полувреме двата отбора направиха резултат 0:0.

През второто полувреме в 50-ата минута волето на Абубакар с десния крак бе леко пропуснато. В 52-ата минута последващият удар на Жезус бе блокиран. В 53-ата минута удар от далечна дистанция на Кунде прелетя. В 56-ата минута Милитанг стреля от воле и бе спасен от дънната линия. В 62-ата минута Мартинели се насочи към вратата и бе изчистен, а след това Педро влезе като смяна на Жезус.

В 72-ата минута Гимараеш стреля с десния крак и отлетя. В 77-ата минута коригиран далечен удар на Нчам бе иззет. В 79-ата минута Абу Бакар стреля с десния крак и бе блокиран от дънната линия. В 88-ата минута той се завъртя и изстреля от воле левия си крак твърде далеч, но пак не успя да преодолее удара. В добавеното време Абубакар вкара и Камерун победи Бразилия с 1:0. Абубакар получи жълт картон за празнуване, двама жълти обърнаха един червен и беше изгонен.

Малко време след това резултатът не се промени!

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)