• 08-12-2022

Личният треньор на Сун Синмин бомбардира Корейската футболна асоциация!

Бяха публикувани последните осмици на Световната купа. Отборът на Южна Корея, който преди беше светлината на Азия, за съжаление беше елиминиран от Бразилия и накрая пропусна шанса да пробие в историята и да постигне по-добри резултати.

• 07-12-2022

След осминафиналите 4-те отбора се прибират заедно, Испания и Япония са опозорени: 1 от 7 наказателни удара

Във фокус мач от 1/8-финалите на Световното първенство, който приключи в ранните часове на 7 декември пекинско време, Испания завърши наравно 0-0 с Мароко в рамките на 120 минути от редовното време и загуби с 0-3 от Мароко в изпълнение на дузпи. След като спечелиха Световната купа през 2010 г., те пропуснаха топ 8 на Световната купа три последователни пъти.

• 05-12-2022

Кейн вкара първия гол, Англия победи Сенегал и се класира за четвъртфиналите

Chinanews.с, 5 декември. На 5 декември пекинско време Световната купа в Катар постави началото на четвъртия четвъртфинал. Срещу малко по-слабия отбор на Сенегал, отборът на Англия победи съперника си с 3:0 и влезе на четвъртфиналите на две поредни световни първенства. Те ще се изправят срещу защитаващия шампиона Франция на четвъртфиналите.

• 29-11-2022

Португалия 2-0 Уругвай, 2 поредни победи за продължаване напред с един кръг предсрочно! Би Фей се разписа два пъти, активен бе Роналдо

В 3 часа сутринта на 29 ноември пекинско време Португалия игра срещу Уругвай в мач от втория кръг на група H на Световното първенство. Перспективата за промоция на Португалия е много добра и ако спечелите, можете да продължите напред преди време. Заслужава да се спомене, че Португалия беше елиминирана от Уругвай на последното Световно първенство. В последния кръг Кристиано Роналдо игра добре. Отборът победи трудно Гана с 3:2 и спечели 3 точки. Уругвай завърши наравно с Южна Корея в първия кръг, а Нунес и Суарес не се възползваха от възможността. В този двубой Суарес беше в готовност, а Кавани си партнираше с Нунес, за да започне мача.

• 30-10-2021

Обявиха осмината на Световната купа по баскетбол за мъже до 19 години

1/8-финалите на Световната купа по баскетбол за мъже до 19 години ще завършат в полунощ на 8 юли, пекинско време. Австралия, Испания, САЩ, Сенегал, Литва, Франция, Сърбия и Аржентина се класираха за четвъртфиналите. Трите азиатски отбора, Южна Корея, Япония и Иран, бяха елиминирани. На това световно първенство до 19 години азиатските отбори отново видяха разликата от света и дори може да се каже, че са останали по-далеч.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)