• 11-02-2023

Китайският женски футболен отбор се подготвя за подготовка в Гуанджоу

На 7 февруари Шуй Кингся (третият отдясно), старши треньор на китайския женски футболен отбор, напътства играчите по време на тренировка. Снимка от репортера на агенция Синхуа Денг Хуа В същия ден китайският женски футболен отбор тренира в тренировъчната база на футболния клуб Гуанджоу, за да се подготви за Световното първенство за жени през 2023 г., Азиатските игри в Хангжу и Олимпийския квалификационен турнир в Париж. Китайският женски отбор по футбол ще замине за Испания на подготовка на 10 февруари.

• 17-12-2022

Мароко протестира срещу полуфинална дузпа, призовава за необходими действия срещу несправедливия арбитраж.

• 10-12-2022

Загуба с дузпи от Хърватия, Бразилия пропуска полуфиналите на Световното първенство

Първи четвъртфинали на Световното първенство в Катар, Хърватия 5-3 Бразилия. Двете страни завършиха наравно 1-1 в рамките на 120 минути, Хърватия - 4-2, Бразилия при дузпите и карирано армия се класира за полуфиналите!

• 09-12-2022

Кристиано Роналдо никога не е заплашвал да напусне националния отбор и даваше всичко за страната всеки ден

Новини на 8 декември, преди няколко дни, португалските медии съобщиха, че Роналдо е заплашил да напусне отбора, след като е научил, че е резерва. В тази връзка Португалската футболна асоциация излезе с изявление, за да опровергае слуховете и заяви, че Роналдо всеки ден допринася за националния отбор.

• 08-12-2022

Личният треньор на Сун Синмин бомбардира Корейската футболна асоциация!

Бяха публикувани последните осмици на Световната купа. Отборът на Южна Корея, който преди беше светлината на Азия, за съжаление беше елиминиран от Бразилия и накрая пропусна шанса да пробие в историята и да постигне по-добри резултати.

• 06-12-2022

Голът на Неймар изважда Бразилия от Южна Корея с 4-1 и се класира за четвъртфиналите

В ранната сутрин на 6 декември, пекинско време, 1/8-финалите на Световната купа между Бразилия и Южна Корея започнаха на стадион Катар 974. В резултат бразилският отбор вкара 4 гола през първото полувреме и накрая победи тима на Южна Корея с 4-1, като лесно се класира в топ 8. В следващия мач те ще се състезават с Хърватия за място в полуфинала финали. В този мач Неймар, който беше контузен в първия кръг, и основният ляв бек Данило се завърнаха от контузия, докато топ звездата на южнокорейския отбор Сун Синмин продължи да играе с маска. В резултат само на 6 минути игра бразилският тим отбеляза гол. Неймар прехвърли топката към задна точка в средата, а непокритият Винисиус вкара топката. Четири минути по-късно Женг Йоронг ритна Ричарлисон в наказателното поле, Бразилия спечели дузпа, а Неймар вкара първия си гол на това Световно първенство, пренаписвайки резултата на 2-0. Този гол също увеличи общия брой лични голове на Неймар на Световното първенство до 7, на второ място след Роналдо, Меси, Мбапе и Мюлер сред активните играчи.

• 03-12-2022

Таблица за мачове от осминафиналите на Световната купа 2022 с включен списък на осминафиналите на Световната купа в Катар

На 3 декември, пекинско време, груповата фаза на Световното първенство в Катар през 2022 г. приключи всичките три кръга на състезанието. В крайна сметка отборите, които успешно се класираха за топ 16 на Световното първенство в Катар, бяха Холандия, САЩ, Аржентина, Австралия, Франция, Полша, Англия, Сенегал, Япония, Хърватия, Бразилия и Южна Корея. , Мароко, Испания, Португалия и Швейцария.

• 01-12-2022

Меси пропусна! Аржентина победи Полша с 2:0 и се класира за осминафиналите

В 3:00 сутринта на 1 декември пекинско време на стадион 974 се проведе мачът между Полша и Аржентина от група C на мача от групите на световното първенство в Катар. С головете на Макалистър и Алварес Аржентина победи Полша с 2-0, натрупайки 6 точки от две победи и една загуба, класирайки се на първо място в групата, а Полша се класира на второ място в групата.

• 29-11-2022

Португалия 2-0 Уругвай, 2 поредни победи за продължаване напред с един кръг предсрочно! Би Фей се разписа два пъти, активен бе Роналдо

В 3 часа сутринта на 29 ноември пекинско време Португалия игра срещу Уругвай в мач от втория кръг на група H на Световното първенство. Перспективата за промоция на Португалия е много добра и ако спечелите, можете да продължите напред преди време. Заслужава да се спомене, че Португалия беше елиминирана от Уругвай на последното Световно първенство. В последния кръг Кристиано Роналдо игра добре. Отборът победи трудно Гана с 3:2 и спечели 3 точки. Уругвай завърши наравно с Южна Корея в първия кръг, а Нунес и Суарес не се възползваха от възможността. В този двубой Суарес беше в готовност, а Кавани си партнираше с Нунес, за да започне мача.

• 27-11-2022

Домакинът Катар стана първият отбор загубил, а вълнението продължи снощи и тази сутрин

На 25 ноември, пекинско време, в мач от група А на Световното първенство в Катар през 2022 г. на стадион „Атумама“ в Доха, Катар, отборът на Сенегал победи отбора домакин Катар с 3-1. Катар стана и първият отбор, отпаднал на това Световно първенство. екип. Вратарят на Катар Мишал Бахим (горе вляво) не успява да спаси удар с глава на Дидеу от Сенегал.

Вземете най-новата цена? Ще отговорим възможно най-бързо (в рамките на 12 часа)